Tinder – jak zacząć? Poradnik dla mężczyzn.

Witam wszystkich we wtorkowym wpisie!

Ostatnio rozmawiając z kumplem zrozumiałem, że wiele ludzi ma problemy z Tinderem. Często ludzie śmieją się z osób korzystających z tej aplikacji, ale gdy sami zaczynają się w nią zagłębiać to nie mają pojęcia jak zacząć swoją przygodę. Dziś odpowiem wam na nurtujące was pytania, zaczynamy!

Co jest najważniejsze na tinderze?

Możesz się oszukiwać, ale najważniejszą rzeczą w takich aplikacjach jest wygląd. Oczywiście ktoś może się nie zgodzić i powiedzieć, że są to pieniądze. Błąd. Zauważyłem, że coraz mniej kobiet/facetów  w wieku 20-30 patrzy na status materialny ludzi na tinderze. W końcu pierwsze co zobaczy dana osoba to wygląd, dlatego też on jest najważniejszy na tinderze. To w końcu jak mieć pary, jak mieć dużą skuteczność na tinderze?

Jakie zdjęcia?

Pierwsza rzecz o której musisz wiedzieć to, że zdjęcia robione w toalecie przez Ciebie są słabe. Czy masz kaloryfer czy też nie, to robienie sobie selfie nie jest dobrze odbierane przez kobiety na tinderze. Czego powinieneś unikać?

Zdjęcia z przyjaciółmi.

Zdecydowanie odradzam takiego rodzaju zdjęć. Kobieta nie wie którym facetem jesteś ty. Ludzi nie obchodzi twoje życie towarzyskie więc się nim nie chwal.

Zdjęcia gołej klaty.

Jeżeli masz kaloryfer i nie jesteś szkieletem to zdecydowanie możesz pokazać to na zdjęciu. Odradzam natomiast specjalne ukazywanie tego na zdjęciu. Co mam na myśli? Najlepiej będzie jeżeli twoja sylwetka będzie ukazana na zdjęciu, które ktoś Ci robi. Przykład.

Jak widać genialne zdjęcie, które ukazuje dobrą sylwetkę (nie patrzymy na klatkę). W takich zdjęciach chodzi o to, że nie chwalisz się swoim ciałem tylko wstawiasz normalne zdjęcie, które ktoś kiedyś Ci zrobił. A to, że akurat widać tam twoją sylwetkę to tylko dodatek.

Zdjęcia podczas uprawiania hobby.

Zdecydowanie tak! Jeżeli jest to ciekawe hobby, bądź zabawne zdjęcie ukazujące Cię z twoją pasją, to czemu nie. Unikaj zdjęć na siłowni. Jest tego zdecydowanie za dużo, ty musisz być oryginalny.

Jakie zdjęcia są mało popularne a przyciągają kobiety?

Zdjęcie z bliska. Kobieta widzi twoją twarz i to ma ją przyciągnąć. Może to być zdjęcie z uśmiechem od ucha do ucha (zastanów się co czujesz jak widzisz uśmiechniętą osobę ), bądź zdjęcie ukazujące dumnego Ciebie. Przykład idealnego zdjęcia z bliska?

Jak widać jest to uśmiechający się mężczyzna, do tego z zadbanym zarostem. Takie zdjęcie na 100% będzie popularne. Jednym z mało popularnych zdjęć jest również zdjęcie ze skrzyżowanymi rękami. Zapytałem kobiet co sądzą o takich zdjęciach (na tinderze). Jednogłośnie stwierdziły, że takie zdjęcia pokazują dumę i męskość. Dziwne prawda? A tu przykładowe zdjęcie.

Jak widać zdjęcie na tinderze nie musi być wymyślne. Ważne aby było naturalne i pokazało nasza męskość.

Więc jakie zdjęcia najlepiej umieścić na profilu?

Najlepiej jest dać zdjęcia, które są według nas najlepsze. Jeżeli masz dać 3 zdjęcia bardzo dobre i 2 słabe, to lepiej abyś dał tylko i wyłącznie te 3. Minimalna ilość zdjęć, które pomogą kobietom w wyborze to 3 (chyba że jesteś mega przystojny). Pierwsze zdjęcie może być zdjęciem z bliska, ukazującym tylko twarz. Następne część sylwetki (jak wyżej). A trzecie może przedstawiać was zajmujących się swoim hobby/pasją. Pamiętajcie, że dobrze jest eksperymentować ze zdjęciami.

Jak powinien wyglądać opis?

Opis nie powinien być bardzo długi. Uwierz mi, nie wszystkie kobiety mają czas czytać wypracowanie. Najlepiej jest opisać się w skrócie. Możesz zadać również pytanie dzięki któremu może nawiązać się rozmowa. Dodatkowo możesz napisać w profilu jak wysokim mężczyzną jesteś. Większość kobiet woli facetów wyższych od siebie, dlatego wzrost jest dla nich ważny w profilu. Może to natomiast działać w obie strony. Jeżeli jesteś bardzo niski to tą informacją możesz odepchnąć potencjalną kandydatkę na partnerkę, dlatego wzrost w opisie jest zalecany dla osób wysokich. W opisie masz dwa wyjścia (żeby zdobyć pary), albo będziesz pisał wszystko zgodnie z rzeczywistością i krótko, albo użyjesz sarkazmów/metafor i opiszesz siebie (również krótko). Każda z tych dwóch opcji może przyciągnąć kobiety. Obie opcje przyciągną kobiety, które będą Ciebie ciekawe. Przykłady opisów.

Opis po lewej jest zabawny a zarazem na granicy smaku. Kobieta wyczuje, że taki mężczyzna jest zabawny, do tego ma ciekawe zdjęcie. Opis po prawej może być zabawny, ale przekracza granice smaku. Bezpośrednie używanie słowa „seks” w opisie nie jest dobrym pomysłem. Często kobieta odrzuca faceta, bo widzi to słowo i dalej nie czyta opisu (info od paru kobiet).

Pamiętaj aby twój opis nie miał błędów ortograficznych.

Podsumowanie.

Stawiaj na dobre zdjęcia. Bez znajomych, bez selfie. Jeżeli nie masz kaloryfera, bądź seksownego ciała to nie wstawiaj takiego zdjęcia na swoim profilu. Staraj się aby jedno z twoich zdjęć pokazało Cię robiącego coś co kochasz. Pamiętaj aby twój opis nie było nużący, staraj się dodać w opisie coś co zaciekawi kobietę. Bądź tajemniczy.

Starałem się wam przedstawić ogólne zasady odnośnie tindera. W przyszłości będę starał się bardziej rozpisać temat. Pamiętajcie, że ubrania zdobią człowieka i na aplikacjach tego typu są one istotne. Nie rób zdjęć w dresach, pokaż że masz się w co ubrać 🙂

Widzimy się w sobotę, miłego dnia 🙂