Shit testy

Witam!

W dzisiejszym wpisie poruszymy dość ciekawy temat, a mianowicie shit testy. Usiądźcie wygodnie i zaczynamy. Na dole wyjaśnienia skrótów, które będą potrzebne w wpisie.

B – baby. W rankingu uwodzicieli zwykła dziewczyna, przeciętna w wyglądzie i inteligencji. Skala B to zazwyczaj 1-5 (niektórzy mówią, że ma 1-10, ale to kwestia indywidualna).

HB – hot baby. Każdy z uwodzicieli, bądź po prostu mężczyzn znających się na rzeczy ma własny ranking w HB. Skala w HB to zazwyczaj 6-10 (tak jak w B, kwestia indywidualna).

SHB – super hot baby. Najseksowniejsze i najinteligentniejsze kobiety z mocną ramą (które znają swoją wartość). Poza skalą.

Kto używa shit testów?

Zacznijmy od tego, że shit testy są używane przez obie strony, facetów jak i kobiety. Aby nie stanowiło to problemu w wpisie, będę skupiał się na kobietach i ich testach. W słowniku PUA (uwodzicieli) są to gówniane testy. Zwykle używane przez kobiety HB bądź SHB.

Po co są shit testy?

Ile razy widziałem sytuacje, gdzie facet próbuje poderwać dziewczynę pomagając jej we wszystkim. Shit testy są po to, abyś wpadł w FRIENDZONE i z niego nie wyszedł? Nie. Są one po to, aby sprawdzić czy twoja rama (twoja postawa samca alfa) jest prawdziwa i czy ty, jako facet możesz być jakkolwiek interesujący.

Jak wygląda shit test?

Wyobraźmy sobie sytuacje, w której kobieta HB bądź SHB (zależy od gustu) siedzi przy stole barmańskim. Podchodzimy do kobiety i zaczynamy rozmowę. Nie wiemy, że jesteśmy prawdopodobnie 10 facetem, który podchodzi do niej w tym tygodniu. Po chwili rozmowy kobieta mówi „Napiłabym się czegoś” bądź „Postawisz mi drinka?”. I tu zazwyczaj mężczyźni ulegają i wpadają do FRIENDZONE.

Jak przejść shit test?

Posłużę się paroma przykładami. Pod każdym pytaniem znajdziemy przykładową odpowiedź, która w tym momencie byłaby najlepsza w postawie samca alfa. Technika, której będę tu używał to odbijanie. Każde pytanie/shit test, będziemy odbijali. Wszystko sprowadza się do tego, aby nie ulec i aby się nie tłumaczyć.

  1. Postawisz mi drinka? – kobieta sprawdza, czy jesteś kolejnym frajerem, który nie zna swojej wartości i musi kupić względy kobiety.

Pewnie za każdym razem ktoś stawia Ci drinka, może dla odmiany zamienimy role? Pije krwawą merry .

  1. Czy myślisz, że jesteś przystojny? – zazwyczaj (ale nie zawsze) kobieta zadaje takie pytanie, aby sprawdzić czy nasz pewny krok, bądź luźna postawa są prawdziwe i czy są spowodowane pewnością siebie, czy też zwyczajnie są wyuczone.

Moja babcia mówi, że jestem, ale może kłamać (na samym końcu, dobrze jest się uśmiechnąć, aby kobieta nie                               stwierdziła, że mówisz poważnie).

  1. Ale on jest przystojny, widać, że coś ćwiczy! – shit test używany w związku. Kobieta sprawdza czy jesteś zazdrosny i czy nadal masz silną pozycje w związku, czy też czujesz się gorzej od innych samców.

A ja jestem silny (w tym momencie bierzesz ją na ręce i każesz jej się pocałować, bo inaczej jej nie puścisz).

  1. Mówisz to wszystkim dziewczynom? – mocny test, jak zepsujesz odpowiedź to nie dość, że trafiasz do friendzona to możesz ujść za podrywacza, który bawi się kobietami.

Co dzisiaj jest? (np. ona odpowie sobota) To dziś mówię to tylko blondynkom (znów uśmiech).

Podsumowanie?

Jak widać shit testy są łatwe do odbicia jeżeli człowiek się na nie przygotuje. Seksowne i inteligentne kobiety to rzadkość, dlatego nie zainteresują się byle kim. Bywa też tak, że kobieta SHB (znam taką sytuacje) która zarabia naprawdę dużą kasę, zainteresuje się np.  mechanikiem. Wszystko zależy od tego jak człowiek czuje się w swoim ciele.

Powyższe odpowiedzi wymyśliłem teraz. Nie sugerujcie się nimi, mają to być tylko przykłady. Odbicie shit testów nie może być wyuczone, tylko płynne i zabawne. W końcu kontakt z kobietą ma sprawiać frajdę, a nie, być zagwozdką. Poniżej wstawiam test przedstawiający 3 popularne shit testy, zastanówcie się jaka odpowiedź mogłaby odstraszyć kobietę, a jaka odpowiedź może być w punkt. Zapraszam do komentowania i podzielenia się tymi odpowiedziami.

Tego wszystkim wam życzę, abyście potrafili odbić shit testy, bo wtedy nasza atrakcyjność rośnie. Jeżeli się podobało, to udostępniajcie 😀