Jakie kobiety podobają się facetom?

Witam wszystkich w dzisiejszym wpisie!

Wpis nie generalizuje, przytacza tylko odpowiedzi od moich znajomy i ludzi z forum na temat relacji damsko-męskich. Chcę go zadedykować wszystkim kobietom, które czytają mojego bloga, czas start!

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego niektóre kobiety całe lata są singielkami, a niektóre nie mogą opędzić się od adoratorów? Jeżeli chcesz mieć powodzenie to ten wpis jest dla Ciebie.

Każda z was jest inna, jedna ma długie nogi, jedna krótkie, jeszcze inna ma mały biust a inna duży. Pewnych rzeczy nie zmienicie, chyba że udacie się do chirurga. Pamiętajcie, że każda z was ma chociaż jedną część ciała która może być waszym atutem.

Jaki wygląd preferuje większość facetów?

  1. Piersi – mężczyźni uwielbiają kobiety z większymi piersiami, ale czy aby na pewno? Mężczyźni lubią widzieć, że piersi są duże i uwydatnione, a to czy faktycznie są duże to inna sprawa. Jest to zakodowane w naszej psychice ponieważ kojarzą się nam z karmieniem przez matkę, dlatego wiele facetów podczas seksu całuje kobiece piersi. Tak naprawdę pełnią one rolę głównie wizualną, lubimy na nie patrzeć.
  2. Długie włosy – oczywiście są kobiety, które mają krótkie włosy i również podobają się facetom, ale są to ewenementy. Długie włosy bardziej definiują kobietę niż piersi, dlatego jak widzimy kogoś od tyłu i widzimy jakie ma długie włosy to prawdopodobnie jest kobieta, mimo że coraz więcej jest facetów o takich włosach. Mężczyźni odczytują długie włosy jako kobiecość, dlatego kobiety o krótkich włosach są komentowane jako „Wygląda jak facet”. Pełnią one również funkcje czysto seksualną, ponad 90% mężczyzn podczas badań stwierdziło, że seks z kobietą o długich włosach jest bardziej spełniający.
  3. Wzrost – mimo że facet może się do tego nie przyznać, to każdy z nas woli kobietę niższą. Jeżeli jesteśmy wyżsi od kobiety to czujemy, że górujemy nad nią fizycznie i wiemy, że możemy się nią opiekować. Wyobrażacie sobie faceta 1,70 i kobietę 1,80 i takie myśli? Nie. Bo w takich sytuacjach to facet tuli się do kobiety, a nie kobieta do faceta.
  4. Twarz – każdy z facetów patrzy się na kobiecą twarz. Najważniejsze dla nas jest, aby kobieta nie przesadziła z makijażem. Zdecydowanym plusem jest jeżeli na waszej twarzy nie znajduje się żaden pryszcz, czy też trądzik. Dbaj o swoją twarz, ale nie przesadzaj z makijażem, coraz więcej mężczyzn woli kobiety bez makijażu. Pamiętaj też, że użycie szminki w czerwonym, bądź wiśniowym kolorze zwiększa nasze pożądanie.
  5. Pupa – najważniejsza cześć ciała dla mężczyzn. To na pupę patrzą się faceci gdy odwracają wzrok, to ona jest dla nas najbardziej seksualna. Powód jeden. Pupa jest bezpośrednio związana z biodrami, im bardziej zaokrąglone biodra tym łatwiej (zazwyczaj) jest kobiecie urodzić dziecko. Mężczyźni podświadomie to czują, dlatego takie kobiety pociągają ich najbardziej. O dziwo mężczyźni najbardziej nie lubią pupy jak orzeszek, tylko pupę bardziej wystającą i bardziej zgrabną. Dlatego leginsy są tak chwalone przez mężczyzn. Kobieta z przeciętną twarzą i super pupą wygrywa! Dlatego dziewczyno idź robić przysiady!

Jaki cechy charaktery preferuje większość facetów?

  1. Kulinarna wariatka – mężczyźni uwielbiają kobiety, które gotują. Uwielbiają poczuć się jak u mamy. Dziwnie to brzmi, ale „Gotujesz lepiej od mojej mamy” jest największym  komplementem jaki możesz dostać od faceta. Jeżeli chodzi o gotowanie to nadal jesteśmy tradycjonalistami i to sprawia nam największą przyjemność. Ile razy dostałem w życiu ciasteczka od kobiet i cieszyły mnie bardziej niż prezent za setki złotych. W końcu przez żołądek do serca.
  2.  Porządna kobieta – kolejny typ, który uwielbiają faceci. Jeżeli mamy do czynienia z porządną kobietą i wiemy, że ma swoje zasady i nie łamie ich dla byle kogo, bądź w ogóle, to mamy do niej większy szacunek. Każda kobieta która ma swoje zasady nie jest taka łatwa do poderwania, ile razy moi znajomi zakochali się w kobietach na które musieli pracować najwięcej (oczywiście bez przesady).
  3. Inteligentna kobieta – taka przedstawicielka płci pięknej to prawdziwy skarb, ile razy słyszałem od kumpli, że jego kobieta w żaden sposób nie satysfakcjonuje go intelektualnie, bo nie ma żadnych hobby i nie ma o niczym pojęcia. Doskonale wiemy, że wasze piękno kiedyś przeminie i dlatego szukamy was w pakiecie z inteligencją, bo w przyszłości zostanie nam tylko to – rozmowa.
  4. Kobieta z humorem – wprost anioł. Który z nas nie chcę kobiety, która potrafi być zdystansowana i potrafi się z nami śmiać. Taka kobieta z która możemy konie kraść. Kobieta nie jest tylko naszą partnerką, ale też przyjacielem, a z przyjacielem uwielbiamy się śmiać.
  5. Tajemnicza kobieta – za tymi kobietami podąża najwięcej mężczyzn. Nie wiemy czy taka kobieta zgodzi się na randkę, czy da nam szanse, czy to dobry moment na pocałunek. To wielka niewiadoma, a niewiadome są ekscytujące.

Starałem się przedstawić wam najważniejsze cechy charakteru, a także wygląd jaki preferujemy. Musicie zrozumieć, że dla nas najważniejsze jest to, abyście były tajemnicze i niezdobyte. Od tysięcy lat jesteśmy zdobywcami, uwielbiamy was zdobywać a im ciężej tym lepiej. Dlatego zazwyczaj kobiety które najbardziej kochaliśmy to te, które było najciężej poderwać i utrzymać przy sobie.

A ty jaka jesteś? Odpowiedz w komenatrzu 😉