Eksperyment Klaudiusz

Witam wszystkich!

Zapewne nie każdy z was słyszał o eksperymencie Klaudiusz. Dlatego w tym wpisie będę starał się wam przedstawić o co chodziło, co pokazał eksperyment i dlaczego tak się stało. Zaczynamy!

O co chodziło w eksperymencie Klaudiusz?

Eksperyment został poprowadzony przez użytkownika wykopu janusz_pol, który postanowił w pewien sposób ukarać Polki. Wiele ludzi doszukuje się w tym jakiegoś ukrytego drugiego dna, ale sądząc po wpisach przedstawionego Pana to chodziło tylko i wyłącznie o ukaranie Polek. Eksperyment został poprowadzony na tinderze. Janusz_pol wrzucił na tindera zdjęcia modela (fałszywe konto) i w kilka dni uzbierał ponad 600 par co jest gigantycznym wynikiem.

Oto sławny Klaudiusz.
Jak wyglądał eksperyment?

Janusz_pol miał prosty pomysł, chciał pokazać kobietom, że są niewolnicami wyglądu mężczyzn. Chciał pokazać, że nawet te kobiety które mówią, że patrzą na charakter to tak naprawdę kłamią. Po sparowaniu na tinderze, janusz umawiał się na spotkanie i nie przychodził. Kobiety potrafiły czekać na niego naprawdę długo. Często ich nie szanował, a one go przepraszały.

Profil Klaudiusza i jego podejście do kobiet.
Co pokazał eksperyment?

Eksperyment nie pokazał nic odkrywczego. Pokazał, że bardzo ważny na tinderze jest wygląd. Teraz widać, że kobiety wcale nie różnią się od mężczyzn i też pragną mieć atrakcyjną połówkę.

Dlaczego ludzie się zbulwersowali?

Przede wszystkim chodzi o to, że janusz bawił się kosztem innych ludzi w tym przypadku kobiet. I to sprawiło, że ludzie mówiący o tym gardzą projektem. Mężczyźni próbują wyprzeć ze swojego mózgu informacje o tym, że kobiety również patrzą na wygląd, bo zawsze wierzyli w słowa kobiet „Ja nie patrzę na wygląd”. Natomiast kobiety są zbulwersowane tym, że janusz dokonał generalizacji i twierdzi, że wszystkie kobiety patrzą na wygląd.

Czy kobiety faktycznie patrzą tylko na wygląd?

Oczywiście, że nie. Jest to kompletna bzdura, ale nie wyklucza to, że jeżeli kobieta będzie miała do wyboru przystojniaka i mniej przystojnego faceta, to na takich aplikacjach (np. tinder) w prawie każdym przypadku pójdzie z przystojnym mężczyzną.

Dlaczego eksperyment doszedł do skutku?

Janusz PODOBNO nie ma kontaktu z kobietami. Twierdzi, że kobiety mają za duże wymagania. Mówi, że przy jego wyglądzie prawdopodobnie zawsze będzie sam. Dlatego chciał ukarać kobiety i pokazać im, że lecą tylko na wygląd. Prawdopodobnie wielokrotnie usłyszał od kobiet, że nie lecą na wygląd i że tu chodzi o jego charakter. Jak wygląda janusz_pol? Poniżej to co znalazłem na wykopie o tym użytkowniku.

Czy to troll czy nie musi w tym być ziarno prawdy bo nawet wrzucał swoje zdjęcia.
Kto jest winny tak wielkim wymaganiom kobiet?

Wszyscy mężczyźni którzy wpadają w friendzona i zamiast z niego wyjść to nadal są mili dla kobiet i obrzucają je komplementami. Wszyscy faceci na instagramie, którzy widzą kobietę z wypiętym tyłkiem i piszą „Ale bym Cię schrupał” bądź „Wyglądasz niebiańsko”.

Skąd się wzięła chęć na tak wiele komplementów ze strony mężczyzn?

Część kobiet to samotne matki, bądź zbyt opiekuńcze matki. Twierdzą one, że aby mężczyzna podobał się kobiecie, musi ją komplementować. Takie matki rzucają swoich synów na niebezpieczne wody. Najgorsze jest to, że ich teoria nie ma kompletnie poparcia w rzeczywistości. Od najmłodszych lat mężczyźni są karmieni bajkami w których facet walczy o kobietę. Zabija smoka, komplementuje ją, pisze jej wiersze. Coraz więcej mężczyzn sądzi, że jest to idealny krok w stronę zdobycia kobiety.

Podsumowanie

Eksperyment Klaudiusz nie pokazał nic odkrywczego. Kobiety również patrzą na wygląd i co z tego? Mężczyźni w 99% patrzą na wygląd. Jeżeli mężczyzna mówi inaczej, to prawdopodobnie kłamie. Projekt natomiast pokazał, że wielu facetów coraz bardziej jest niszczonych przez media i przez swoje matki. Mężczyźni są bombardowani popularnym rycerzem na białym koniu. Według tej teorii kobiety lecą na starających się ponad miarę mężczyzn. Janusz niestety nie zdaje sobie z tego sprawy i nadal będzie żył w swoim świecie. W świecie iluzji.

A wy co sądzicie o tym eksperymencie? Zapraszam do komentowania!